Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

jury en scheidsrechter rooster


 
   
   
   
   
   
     
   
   
   
   
   
   
   
   
     
   
   
   
   
   
     
   
   
   
   
   
 
   
   
   
   
     
   
   
   
     
   
   
   
   
   
   
         
         
         
         
         
         
         
   
         
         
         
         
     
   
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
17-2-2018 15:15 VZV EG1 ZV De Zaan EG2 Leen Blok Tjerk Schotanus   Albert Krab Julia van Leeuwen
17-2-2018 16:00 VZV H3 GoSwim H2 Jasper Weber Michael Raap Bas Vrijhof    
17-2-2018 16:45 VZV H5 De Amstel H1 Wouter Korbee Justin Korbee Jordy Mooij    
17-2-2018 17:30 VZV H1 Katwijk H1 Alex Duineveld Marja Visman Ben Sliggers    
17-2-2018 19:00 VZV Da1 VZV Njord Da1 Sylvia Pruim Hans Winter Margôt Gerrits    
17-2-2018 20:15 VZV H2 Het Ravijn H3 Martijn Drijver Joia ten Velden Kevin Cappon    
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
24-2-2018 16:45 VZV DG2 De Snippen DG2 Simone v/d Burg Jan Willem Kaijzer   Tim Klein Eva Korbee
24-2-2018 17:30 VZV DG1 DWT DG1 Sandra Kaijzer Jan Willem Kaijzer      
24-2-2018 18:15 VZV Da3 ZV Haerlem Da3 Leonie Kluwen Lotte Schoot Wendy van Houwelingen    
24-2-2018 19:00 VZV H4 De Meeuwen Diemen H2 Romee van Schooten Corina van der Veen Robin Bakker    
24-2-2018 19:45 VZV Da2 De Ham Da4 Dennis Jongejan Marco de Vries Sven van der Vlis    
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
4-3-2018 18:00 VZV Da1 Livo Da1 Alex Duineveld Marja Visman Ben Sliggers    
4-3-2018 19:15 VZV H1 Zwemvereniging Utrecht H1 Alex Duineveld Marja Visman Ben Sliggers    
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
10-3-2018 15:15 VZV DG2 ZPCH DG2 Simone v/d Burg Pascal Wolzak   Sandra Kaijzer Bas van der Burg
10-3-2018 16:00 VZV DG1 De Dolfijn DG1 Simone v/d Burg Pascal Wolzak      
10-3-2018 16:45 VZV CG1 De Dolfijn CG1 Hans Eelsing Ruben Winter Eric Hanenburg    
10-3-2018 17:30 VZV Da3 DJK-ZAR Da1 Ranieri Mastrogiovanni Ramon Meems Nico Garrelts    
10-3-2018 18:15 VZV H5 De Otters Het Gooi H3 Alette Muijs Lisanne Kalisvaart Tamar Kaijzer    
10-3-2018 19:00 VZV H4 KZC H3 Hans Winter Ruben de Vries Ruben Winter    
10-3-2018 19:45 VZV Da2 ZPC AMERSFOORT Da3 Sandra Kaijzer Joey Broekhuizen Marco de Vries    
 
 
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
17-3-2018 15:15 VZV EG1 KZC EG2 Mike Blok Rick Mors   Jorrit Duineveld  
17-3-2018 16:00 VZV H3 WZ&PC Purmerend H2 Lars Korver Michel van Leeuwen Dylan Webbe    
17-3-2018 16:45 VZV H1 Waterpolo Den Haag (SG) H1 Alex Duineveld Marja Visman Ben Sliggers    
17-3-2018 18:15 VZV Da1 MNC Dordrecht Da1 Sylvia Pruim Margôt Gerrits Henk Mors    
17-3-2018 19:30 VZV H2 ENC Arnhem (SG) H2 Elodie Smit Meike Duineveld Laura Pruim    
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
24-3-2018 15:15 VZV EG1 De Reuring EG1 Margôt Gerrits Edwin Gerrits   Chris Bakker Julia v L
24-3-2018 16:00 VZV DG2 IJsselmeer DG2 Michel van Leeuwen Eline van Leeuwen   Chris Bakker Julia v L
24-3-2018 16:45 VZV DG1 ZPCH DG1 Jan Willem Kaijzer Sven van der Vlis      
24-3-2018 17:30 VZV H5 De Aalscholver H3 Lisanne Kalisvaart Tamar Kaijzer Marit Meems    
24-3-2018 18:15 VZV H4 DWT H4 Pim Gaasbeek Leen Blok Albert Krab    
24-3-2018 19:00 VZV Da2 ZV De Zaan Da4 Guus van Thiel Tim Klein Dennis Jongejan    
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
7-4-2018 15:15 VZV DG1 WZ&PC Purmerend DG1 Simone v/d Burg Pascal Wolzak      
7-4-2018 16:00 VZV CG1 WZ&PC Purmerend CG1 Isabel Korbee  Kayleigh Stuurman  Marloes Blok    
7-4-2018 16:45 VZV H1 PSV Waterpolo H1 Alex Duineveld Marja Visman Ben Sliggers    
7-4-2018 18:15 VZV Da1 BZ&PC Da1 Sylvia Pruim Joia Ten Velden Margôt Gerrits    
7-4-2018 19:30 VZV H2 Aqua-Novio'94 H2 Romee van Schooten Corina van der Veen Renée van Kuilenburg    
7-4-2018 20:45 VZV H3 De Waterwolf H2 Jorn Vis Max van Houwelingen Jack Heere    
7-4-2018 21:30 VZV Da3 Aquafit Da1 / KZC Da2 Timothy Steenhoek Bradley Koper Maurice Plug    
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
14-4-2018 16:45 VZV EG1 De Ham EG3          
14-4-2018 17:30 VZV DG2 AquaWaarD DG2          
14-4-2018 18:15 VZV DG1 KZC DG2 / Aquafit DG1          
14-4-2018 19:00 VZV H4 JAWS Amsterdam H3          
14-4-2018 19:45 VZV H5 De Snippen H4          
Tijd Datum Thuis Uit Jury 1 Jury 2 Jury 3 SR1 SR2
21-4-2018 15:15 VZV DG1 West-Friesland (SG) DG1          
21-4-2018 16:00 VZV CG1 ZPC Woerden CG1          
21-4-2018 16:45 VZV H1 VZC H1 Alex Duineveld Marja Visman Ben Sliggers    
21-4-2018 18:15 VZV H2 De IJsselmeeuwen H2          
21-4-2018 19:30 VZV H3 DAW H4          
21-4-2018 20:15 VZV Da2 Watervlo Da3          
21-4-2018 21:00 VZV Da3 DWT Da2          
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!